SEND BY US - tanie przesyłki i paczki kurierskie - kurier krajowy online
Monitoruj przesyłkę

Zamawianie kuriera | SEND BY US

Wiele osób przed nawiązaniem współpracy z firmą kurierską, zastanawia się jak wygląda w praktyce zamawianie kuriera. U nas zamawianie kuriera jest bardzo proste i szybkie. Kiedyś tą czynność realizowało się w okienkach pocztowych lub telefonicznie. Obecnie wszystkie kroki można dokonać przez internet. Nasza platforma wysyłek umożliwi w bardzo szybkim czasie złożenie zamówienia. W formularzu dostępnego na naszej stronie należy wypełnić pola dotyczące paczki - jej wagi i wymiarów. Tu określamy, czy paczka ma być ubezpieczona. W kolejnym etapie dostajemy wycenę usługi, realizowanych u różnych kurierów.

Po wyborze jednej oferty, należy zatwierdzić wycenę. W kolejnym etapie należy wpisać dane osobowe oraz adres nadawcy i adresata paczki. Po zatwierdzeniu danych, dokonujemy płatności online za usługę. Po wykonaniu przelewu, klient dostanie list przewozowy, który wręczamy kurierowi. Przesyłkę należy opakować zgodnie z zaleceniami. Listy przewozowe oraz zlecenie zamówienia jest przekazywane automatycznie do kuriera.

Kompletny proces doręczenia paczki można śledzić całodobowo w systemie online. Zamawianie kuriera należy do czynności prostych i wygodnych.. Nie musisz tracić czasu na porównywanie ofert różnych kurierów - korzystanie z usług brokera kurierskiego jest o wiele wygodniejsze i tańsze. Naszym celem jest pomoc w dostępie do usług przewozowych klientom indywidualnym i biznesowym. Współpracując z nami możecie liczyć na o wiele bardziej korzystne ceny, niż działając na własną rękę. Zapraszamy do współpracy.