SEND BY US - tanie przesyłki i paczki kurierskie - kurier krajowy online
Monitoruj przesyłkę

Paczki kurierskie krajowe

Cenisz profesjonalizm, solidność i atrakcyjną cenę? Zależy Ci na terminowym doręczeniu przesyłki pod wskazany adres? Jako broker kurierski z wieloletnim doświadczeniem zapewniamy możliwość zamówienia kompleksowej usługi "paczki kurierskie" w konkurencyjnej cenie. Nasze usługi to jedne z najbardziej korzystnych rozwiązań w zakresie przesyłek krajowych. Fakt, że usługa nie należy do drogich, a jest niezmiernie wygodna i szybka sprawia, że chętnie korzysta z niej coraz więcej osób, zarówno firmy, jak i klienci indywidualni. Z nami możesz wysłać swoją paczkę, gdziekolwiek tylko chcesz - do osoby prywatnej, klienta, kontrahenta czy partnera biznesowego.

Wiemy, jak cenne i znaczące są paczki kurierskie, które oddajecie Pastwo w nasze ręce. Dlatego też bierzemy za nie pełna odpowiedzialność. Oferujemy dwukrotną próbę doręczenia paczki. Gwarantujemy udostępnienie informacji o doręczeniu, która dostępna jest w systemie online. Paczki kurierskie zawsze doręczamy do rąk własnych, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie trafi w niepowołane ręce. Cenimy czas naszych klientów, dlatego nie muszą Państwo podpisywać indywidualnej umowy z każdym z naszych przewoźników. Wystarczy skorzystać z naszych usług kurierskich, dzięki czemu możecie wybierać różne warianty doręczania paczek, w zależności od potrzeb.

Paczki kurierskie dostarczamy na terenie całego kraju, bez względu na to, czy jest to przesyłka kopertowa czy pokaźna i gabarytowa paczka. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi i cenionymi na rynku polskim przewoźnikami takimi jak DPD, InPost czy K-EX. Dla podniesienia poziomu bezpieczeństwa wprowadziliśmy całodobowy monitoring paczek kurierskich.

Paczki kurierskie krajowe są wysyłane w 3 opcjach:

  • Send Serwis classic - paczka będzie doręczena następnego dnia roboczego
  • Send Serwis expres 12 - paczka zostanie doręczenia następnego dnia roboczego do godziny 12.00 (Usługa dostępna zgodnie z "Tabelą dostępności usług DPD")
  • Send Serwis expres 9.30 - doręczenie paczki na następny dzień roboczy do godziny 9.30. (Usługa dostępna zgodnie z "Tabelą dostępności usług DPD")

W okresie od 1 listopada do 1 marca paczka nadana w ramach ostatniej usługi będzie doręczona do 10:30.

Ceny usługi "paczki kurierskie krajowe" rozpoczynają się już od 13,65 zł.